Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod hry God of War

29. 1. 2008

1. část-Posseidonovi doky.
Hra začíná, když Kratos skočí ze skáli do vody, poté se vracíme o několik dní zpět a dovídáme se co ho ke skoku donutilo...
Na lodi na které je začátek se ihned pustíte do boje. Zabijete pár Héřiných Katů a jdete do podpalubí, otevřete BEDNIČKU s životem(zelená barva) a jdete dál. Po chvylce na vás zaůtočí Hydra. Tu několika manévry donutíte se stáhnout a pokračujete dál. Tam je chlap, který z vás ma panickou hrůzu, ale vy si ho nevšímejte a pokračujte k červené bedničce. Tam vám dá orby kterými lze později vylepšovat svoje zbraně. Pokračujete až ke dveřím, ty otevřete a zabijete pár harpyjí. Potom co tak učiníte vas znovu napadne hydra tu zničíte a skočíte do vody. Pak vylezete po síti na další loď, ke které je pipevněna kláda.Tu přejdete a hra se ukončí(reklama). Vezmete bednu, a musíte ji dokopat až k lukostřelsům, ale musíte si dat pozor aby vám ji nerozbili. Jakmile ji tam dostanete vyskočite tam a jdete dál.Dostanete se k zamčeným dveřím a vydáte se po síti hledat klíč. Jamile vyšplháte po síti sjedete na jinou loď provazem a rozbijete dřeva která braání v cestě dál. Dojdete až k modé záři a hra končí(reklama). Niní jste dostali novou zbraň Poseidonovu zuřivost (Posseidon´s Rage) zabijete pár katů a jdete dál. Vyšplháte po síti nahoru a objevíte kapitána který má klíč. Je však sežrán hydrou. Niní musíte zabít nejdříve dvě malé a pak teprve tu velkou. omráčíte malou hydru a vyskáčete po bednách na takoví hak na který také skočíte a tím uvězníte prvni hydru. Totéž opakujte s druhou hydrou. Níní vyšplháte po síti k veliké hydře tu omráčite několika chvaty a ona se svalí na stěžeň. Stisknete kolečko a zlomíte o ní tu stěžeň. Jakmile bude zlomená tak omráčíte hydru až se začne potácet. Pak pokračujete v sekání. Niní jí zabijete (ve hře se dozíte jak) vlezete jí mrtvé do pusy a zachráníte kapitána lodi. Niní se cestou která se vám zjeví ve hře dáte zpět k zamčením dveřím. Ty odemknete a dáte se dál. Niní hra končí(reklama). 

2. část. Atény.
Záčínáte v přístavech. Ztěch se dotanete až k Bráně do Athén. Ta však nejde otevřít a proto ji musíte obejít. Cestou se dostanete k Medůse které utrhnete hlavu a pokračujete.dostáváte se k samostřílu ten prozatím necháte být a jdete dál. Vyšplháte po žebříku nejdříve dolu tam otevřeet brankua vrátíte se zpět. Tam vylezete na jiný žebřík nahorua dostanete se na takoví balkónek. Odtamtuť šplháte po stěně až k velike soše kterou skopnete na zem a jí upadne hlava. Na tu pak vyskočíte a jdete dál. Niní jste u samostřílu. Z toho vypálíte lano přešplháte ho a jdete dolu po žebříku. tam jsou svoje dveře. Jedny dřevěné na které někdo buší. a druhé které se dají zvednout. Ty zdvihnete a jdete dál a jse u samostřílu u kterého jse už byli. Ztoho vystřelíte a prorazíte ty dřevěné. zabijete minotauri, sešplháte po žebříku a jdete do Atén.
3. část Ulice Atén.
Jakmile uzříte boha války jdete do města. To je však zasipané kameny.Vydáte se na leo a jste uvězněn v místnosti s minotaurem. Musíte zmrazit minotaura pomocí medůsi na čudlíku který otvírá dveře dál. Potom ji ryche projdete. Pročistíte město a jdete až na náměstí kde jsaou dva kyklopové. Vejdete do budovi a tam je žena která před vámi utíká. Vydáte se za ní, ta však slítne z balkonu skočíte zaní a vezmete jí klíč. Poté jdete znovu do budovi až ji celou projede jste na tom balkóně. Od něj na pravo jsou padací dveře ty otevřete klíčem a jdete dolu. niní není nic co byste nezvládli.
4. část Temple of the Oracle.
Poté co projdete třetí část, spatříte Oracle(věštkyni) a vydáte se jí zachránit poté vám ukáže cestu do Desert oft lost souls. Vydáte se kanalizací atén k poušti.

5.část Desert of lost souls.
Poté co jste zachránil Oracle jste se ocitl v poušti dojdete k chrámu na koni pouště, tam na vás promluví Aténa. Niní musíte zabít tři sirény. Ty v poušti naleznete podle zpěvu který vydávají. ty zabijete a otevřou se vám dveře od chrámu. Projdete ho a zatroubite na roh ten privola titana Kronose a hra končí(reklama).

6. část Pandora´s temple.
Poté co vylezete po chrámu až na horu přejdete most a dostanete se k chlapovi kterej pálí mrtvoly. Ten vám otevře bránu do chrámu. Vidáte se tedy tím směrem. Otočíte pákou a jdete dovnitř. Přečtete knihu a rozluštíte hlavolam ten se otevře a jdete do Rings of Pandora.
Jdete až ke dveřím a dostenete se do uličky kde jdou veliké pohiblivé bodce ty proběhnete a dostanete se do místnsti kde je voda a páka. Zabijete lukostřelce a zatáhnete za páku. Objevíte páku a vyjedou vám dve páčky na spojení smaragdu. To prozatím nechte být a jděte za pákou kterou jse uvolnili. až kní dojdete začnete pohybovat jendím ´´Prstenem´´ až natočíte dveře v kterých vám Artemis dá svůj meč.Jdete dál a dostanete se do místnosti kde na vás zaůtočí kati a ponich medůsi. Niní musíte získat dva štíty Hádův a Diův. Prvni se skrývá ve veliké díře. Vyskočíte na můstek na koni místnosti ve které jste bojivali a jdete až k trámu kterej přejdete a zabijete několik lukostřelců. poté zatáhnete za páku, sjede vám provaz a sjedete po něm dolů do  napodobeniny podsvětí. Přešplháte provaz a jdete pro Hádův štít. Seberete ho a vlítnou tam na vás soudruzi :-). Ty musíte zabít na čas jinak vás zabije obrovská kláda která se kvám blíží.Poté se vratíte stejnou cestou zpátky až n horu.
Druhý štít se skrýva za točitými dveřmi které jsou ve vedlejší mistnosti. Máte k dispozici vozík. Dojdete sním až k točitým dveřím kopnete ho na čudlík který s nimi otáči a uděláte kotoul do zadu. Dveře se otočí i svámi. niní jdete dál až pro Diův štít

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(26.5.2013 16:20)

(Patrik Marton, 26. 5. 2013 15:18)

Kdo chce pujčit God Of War Chains Of Olympus ? Bydlím v Milovicích =D Kdo mně zná tak at' napíše.

stožár

(Rony, 15. 12. 2012 21:04)

Prosím,zas k tomu stožáru.Už jsem snad padesátkrát s ní praštil o stožár a on ne a ne prasknout a zlomit se.Jsem už z toho unavenej.Prosím poradit.Díky

Omg xDD

(Andz, 28. 12. 2009 23:38)

Hey ja jak tady ctu ty komentare fakt z vas nemuzu xD furt se tu rozebira stejnej problem jak zlomit ten stozar - mackam kolecko i ho drzim a nic xDDDDD - vy jste fakt debilov* pokud si nevite rady s timto tak radsi nehrajte dal. normalne je paluba ne a tam stara s 2 mladyma. ty 2 mlady normal omracite a vylezete nahoru po tech krabicich a skocite na ten osten ( bo co to je ) pak vylezete nahoru. a zacnete sekat do te stare. ona neumi nic jinyho nez na vas rvat a kousat. logicky po par uderech skloni hlavu =) a vy zmacknete kolecko ( takovata cervena kulata vec na joisticku ) a jak ju chytne tak musite mackat olecko. on s nou prasti o ten stozar. ten se lehce nalomi. stejne pokracujete i pote co se ji vsechny zivoty doplni. stozar se nalomi skoro uplne. a uplne stejne zase pokracujete i dal. vrsek stozaru se ulomi ( nevim jestli s ni este musite bojovat ) a vy udelate presne to co se vam ukaze na obrazovce ( objevi se tristranna zelena vec zmacknete trojuhelnik xD ) aby jste ji naboli na te ulomenej stozar. jak bude lezet na zemi vlezete ji do krku vezmete jednomu debilo** klic a hodite ji ho do zaludku. nevim jestli pisu pro retardy ale pro ty kteri nejsou spokojeni tak si skuste napsat navod jako tady pisu uz 5 minut ja ale na celou hru. uvidime kdo je frajer.

Re: Omg xDD

(Rony, 14. 12. 2012 23:20)

Prosím,zas k tomu stožáru.Už jsem snad padesátkrát s ní praštil o stožár a on ne a ne prasknout a zlomit se.Jsem už z toho unavenej.Prosím poradit.Díky

Někdy je to hlavolam ale alespon,že tak je to super hra!!!!!!

(Petr, 25. 2. 2012 11:21)

Sem z té hry nadčený!!!!!!!

Jdou převést vylepšení do další obřížnosti?

(Hellsangelo, 8. 1. 2012 15:10)

Zdravím. Chtěl jsem se jen zeptat, zda-li, když dohraju jednou hru dejme tomu na easy, mám zakoupené ty a ty vylepšení zbraní, jestli je nějaká možnost pokračovat na další úroveň s již vylepšenými zbraněmi podobně jako u Devil May Cry 4, nebo jestli musím znovu hru hrát se základními comby, magií atd.
Díky moc.

Jinak hra je perfektní, dokonce u mě osobně překonala DMC4 a to jsem myslel, že nic lepšího již nenajdu =)

gg

(Jano, 13. 10. 2011 8:39)

Poradi niekto ako odtrhnem hlavu meduze

prosim o radu

(ladilenka, 29. 12. 2010 20:07)

Mám God of War 1 a nevím jak se syn dostane do podpalubí.Pokud se najde někdo kdo poradí napište na ladilenka@seznam.cz.Děkuji

GO6

(NEVIM SI RADY, 27. 12. 2010 11:01)

NEVIM SI RADY JAK SE MAM DOSTAD DO PODPALUBY

ako to prejdem

(janci, 24. 11. 2010 16:44)

ako mam sprawit v 2 kole na konci tu zenu natom lane prosim god of war

cs

(mickey5, 25. 10. 2010 19:02)

no ludia vsetko je to jednoduche presiel som gow 1 aj 2 ale 3 je na ps3 pocuvajte niekolkim z vas poradim napriklad jak kricite na toho cloveka v rooftops musite donho hodit blesk atd. to prejdete je to jednoduchi 2 je sice o kus tazsia ale da sa mam 13 let a ta hra je az od 18 ale to newa :D tak hodne stestii /Spartans from Sparta

prosim o radu

(jess, 5. 12. 2009 14:31)

jak mam zabit ty bojovniky s tema zlutyma stitama?zasekla jsem se v te mistnosti jak se pak propadne ta podlaha pokud je nezabiju vcas!!

Re: prosim o radu

(Spartan, 24. 10. 2010 12:22)

musis to udelat rychle, jde tu o cas a tak je nejlepsi pouzivat utok: ctverecek,ctverecek, trojuhelnik

pomoc pro vas dva7

(stodyk, 20. 8. 2010 15:26)

musis ho sejmout treba bleskem
ty koule musis otevrit prvni dvere na levo v ty lebce tam je cesta

rooftops of ahens

(jerry, 18. 8. 2010 15:29)

jsem u chlapka na kteryhořvuaby mi otevřřel a on řve že ne a něco o monstrec ja nevim jak k němu je to rooftops of athenes pomůže někdo?

Potřebuju pomoct

(potřebuju pomost, 11. 8. 2010 13:40)

Ja jsem uvízl docela daleko,a teď nevím jak dál.
Víte jak tam v jednom kole mate dveře vytesané do lebky a teče zní láva,musíte jít přes ty ohnivé koule,přečíst knihu a co pak?

Socha

(nijak, 11. 8. 2010 13:30)

Jak jste u té sochy,pod kterou je knížka,musíte vysunout kulaté schody pákou a skočit do vody.U posledního schodu je takový výtah tvořící ten schod,doňej vejdete....

jo je to god of war 1

(chochoni, 11. 7. 2010 16:28)

gow1

pomozte

(chochoni, 11. 7. 2010 16:23)

nemuzu se dostat pres ohnivou propast prvni dam ale druha je moc dlouha je to po zabiti tech lidokoni a bojujes s nima v modrym kruhu pak je tam socha ve vode s pakou ktera nereaguje dik borci

GoW

(medvedik75, 4. 7. 2010 12:04)

Hej děcka ta místnost s těma kotoučema na cirkuli da se to stihnout nebo tam je nějaký fígl,nestíhám zatáhnout obě dvě páky aby se mi otevřeli ty mříže poradte prosím děkuji čus radu mužete poslat i na medvedik75zavináč seznam cz